Obserwatorzy

piątek, 31 stycznia 2014

Arrival

... kilka dni temu przybyła do mnie lalka, która kiedyś gościła na mojej wishliście na bardzo wysokim drugim miejscu, ale z czasem spadała na coraz to niższe pozycje... w końcu nadarzyła się prawdziwa finansowa okazja i takim oto sposobem gości u mnie Dal Angry :)


Zdjęcia słabiutkie, ale widać co trzeba. Ta dziewczyna ma charakterrr :) a stock jest genialny, bardzo misterny, zwiezny, gotycko-lolitowy ;) poniżej sneak peek na detale :)
 Dodatków jest sporo, świetna bluza z kapturem i uszkami, pojemna torba, łańcuszek z wisiorkiem, maskota-kota ;)) sznurowane buciki  na koturnie i oczywiście uszasta czapa, a wszystko to zdobione czarnymi kokardkami ^^

Makijaż porównywany często do makeupu Pullip Prunelli, kolorystyka turkusowo- zielono- żółta, jak na mój gust - idealna dla tego modelu Dala, przez to Angry tak na prawdę nie jest aż tak "mroczną" lalą. Wielki dąs puchatych usteczek - na żywo mega całuśny, zdjęcia nie oddają uroku lalki. Oczki też "na żywo" są ciemniejsze, głębokośliwkowe :) Na razie Angry (jeszcze bezimienna) pozostanie niezmieniona, dopóki nie nacieszę oka tą całą jej misternością. Z czasem zamierzam wydobyć z niej większy pazur, większy smutek i większy bunt ;) jednym słowem będzie buńczuczną, nafochaną istotką ;)

dzisiaj przyjechały jeszcze dwie nowe lokatorki, ale czekają na uboxing w świetle dziennym...
Panna którą zamówiłam w grudniu jeszcze do mnie nie dotarła...coraz mniej nadziei mam na to, że ją kiedykolwiek zobaczę :( dalej czekam..

pozdrawiam serdecznie i spokojnego weekendu życzę :)


6 komentarzy: