Obserwatorzy

piątek, 15 lutego 2013

dla odmiany

... ostatnio myślę tylko o Dalach. Wszystko kręci się wokół nich, zastanawiam się nawet czy nie wyprzedac części swojej kolekcji Monster High lub Barbie, wtedy w domu zrobi się luźniej i zrobi się miejsce dla nowych Dali (czekanie na nie to niekończąca się boring story). Z drugiej strony jak jak córeczka podrośnie będzie mogła wybrac z tej kolekcji coś dla siebie więc szkoda mi tego trochę..
Ale nie o tym chciałam. Dziś przedstawię Wam lalkę z zupełnie innej bajki.
Jest to lalka Jakks Pacific doll Fashion The Picket Fence Black haird.  Jej szczególnym atutem jest to, że ciało ma wykonane z gumy, bardzo miłej w dotyku, przypominającej do złudzenia ludzkie ciało. Poza tym jest to rodzaj lalki - manekina, stworzonej specjalnie dla osób samodzielnie kreujących odzież i dodatki i costumizujących swoje egzemplarze. Lala ma włosy podatne na kręcenie, dodatkowo zgina ręce i nogi w trzech poziomach, jednak nie może siadac (zresztą manekiny też nie siadają ;))
Jackie tylko raz stanęła przed obiektywem i zapewne nie jest to ostatni raz, moim zdaniem lalka prezentuje się pięknie, zwłaszcza w wieczornym świetle. Poniżej trochę golizny...

Jackie zdążyła tylko pożyczyc górę od kostiumu kąpielowego lalki Barbie Cali Girl bo tylko to jej pasowało, reszta ubranek od Barbarek jest na nią za mała. Trzeba będzie kiedyś coś uszyć dla biedulki ;)
Podsumowując - lalka warta zakupu. Pozdrowienia.

1 komentarz:

  1. Miałam kiedyś koleżankę Twojej lalki, blondynkę. Była piękna, ale trudna do ubrania i odstawała od kolekcji. Po długiej walce ze sobą, puściłam ja w świat. Wiem, że w nowym domu jej lepiej. :)

    OdpowiedzUsuń