Obserwatorzy

niedziela, 4 sierpnia 2013

Elfowo

... dziękuję Wam kochani za to że mimo iż mnie nie ma tu za często, Wy ze mną jesteście :)
Ja nadal na wakacjach, pogoda cudowna, aż prosi się o plener, ale czasu brak. Dziś koncert Patrycji Markowskiej, masy ludzi więc i lalek ze sobą nie zabieram, nie ma się gdzie schować. Dzieci biegają, a ja korzystam z chwili i podglądam Wasze blogi, choć nie komentuję, jestem cały czas z Wami.

Fascynacja Pukifee trwa i pewnie dlatego ona będzie w większości postów główną bohaterką :) wybaczcie, zakochałam się w tej małej elficy bez pamięci ^^ poniżej trochę domowego spamu.. :)
Przed Państwem moja mała Breena ^^ (imię jeszcze w sferze końcowych ustaleń, chociaż prawdopodobnie zostanie niezmienione ;)) )

Breena na razie doczekała się włosków i nowych bucików, nadal jest golaskiem, ale to nic i tak jest urocza^^ Bardzo chciałabym tutaj podziękować Bovary , Drutefce, Caffe Dolls oraz Makkarrenie za pomoc w spełnieniu tego lalkowego marzenia, dziewczyny jesteście kochane !!! Wasze szczere słowa pomogły mi przebrnąć przez proces zamówienia i przetrwać dłużący się czas oczekiwania! aż trzy miesiące czekania, ale warto było :*

uściski wakacyjne dla wszystkich odwiedzających!!!

4 komentarze:

 1. Jest cudowna :)) takie słodkie maleństwo :))
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna! Warto było czekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna laleczka, taka kruszynka, cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczna jest, przepraszam za opóźnienie, w tym tygodniu zaczynam ;)

  OdpowiedzUsuń